פוקיפוק

האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
פוקיפוק

פוקיפוק:http://pockepok.co.il/

4 posters

הסיפור שלי- הרפתקאות ביונובה

MrYoavoss

מספר הודעות : 14

הסיפור שלי- הרפתקאות ביונובה Empty הסיפור שלי- הרפתקאות ביונובה

הודעה על ידי MrYoavoss Thu Apr 04, 2013 5:30 pm

את הסיפור אפרסם פרק- פרק לפי התעניותכם, באישורו של המנהל.

הרפתקאות ביונובה- עונה א לסיפור הרפתקאות עולם הפוקימון
    הסיפור התרחש שנתיים לאחר אירועי לבן 2 (כן, אני כותב את זה ע"פ שרשרת הלבן). כדי להסביר את אירועי הסיפור עצמו, אני צריך לכתוב את מה שקרה בין אירועי לבן ללבן 2.
    הילברט בן ה-13, כידוע, יצא לחפש את N, ועזב את עמדתו כאלוף יונובה. אלדר, אלוף יונובה הקודם, החליט לתת למישהו אחר לנסות להיות האלוף. מנהיגת המכון של העיר אופלוסיד, איריס, נתנה את משרת מנהיג המכון לאביה, דריידן, יצאה למסע משלה, והביסה את כל מנהיגי המכון. כמה ממנהיגי המכון כל כך התביישו בהפסדם שסגרו את המכון שלהם. כל אחד השתקע בדברים משלו. שלישיית סטרייטיון הקימה בית קפה, לנורה עסקה בחילוץ מאובנים, וברייסן עבד ככוכב סרטים באולפני פוקיסטאר.
    איריס לא נלחמה באביה, אלא במנהיג מכון חדש שהקים את המכון כדי להחליף את מנהיגי המכון הפורשים. באותה תקופה, מלא אנשים הקימו מכונות משלהם. אחד מהם היה מדען בשם קולרס. הוא הקים מכון מסוג פלדה כדי לארגן תקציב בשביל המחקר שלו. הוא רצה לשפר פוקימונים, ע"י חיבור של אחד לשני. אבל כאשר הליגה לא אישרה את בקשתו, הוא כעס וחיפש מישהו שייתן לו את התקציב הדרוש לעבודתו.
    לאחר חיפושים רבים, החליט קולרס להצטרף לארגון "הקם מחדש", צוות פלזמה, בניהולו של גטסיס הרמוניה. גטסיס הסכים כי חשב שבעזרת המחקר שלו צוות פלזמה יוכל לבנות תוכנית להשתלט על העולם. הוא מצא פוקימון אגדי בשם קיורם, והחליט להקפיא את מחוז יונובה בעזרת חיבור שלו ושל פוקימון רב עוצמה אחר.
    בינתיים, איריס הביסה את אלדר, והוא עזב את הליגה והתגורר בעיירה פלוססי. הוא סיפר לנכדו, בנגה, על כמה מהמאמנים החזקים שפגש. בנגה החליט להילחם נגד המאמנים האלה, והצליח להביס את אטרקציית המאמנים העץ הלבן והחלול.
    הוכרזו מנהיגי המכון המחליפים של יונובה- מרלון, מנהיג מכון המים של העיר הומיאלו; רוקסי, מנהיגת מכון הרעל של העיר וירבאנק; וצ'רן, מנהיג מכון הרגיל של העיר אספרטיה.
    ופה מגיע סיפור לבן 2. רק שתדעו, בשביל הסיפור הזה מילאתי כמה חלקים מהסיפור המקורי.
    עברו שנתיים מאז הסיפור הזה, ושום דבר מג'ורי לא השתנה. חוץ מהעובדה, שגטסיס וכמה מתומכיו מחזיקים בדנ"א של קיורם הלבן, והם מתכננים לשבט אותו, ולחבר אותו ואת זקרום, וליצור את מחוז יונובה כרצונם! רק שלושה גיבורים יכולים לעצור אותם!
    הילברט: עם זקרום, אמבואר, סייסמיטואד, סוובאט, היידריגון וגלבנטולה, הילברט מעדיף לגרום ליריב נזק סטאטי וסטטוסים רעים לפני שהוא תוקף. הילברט הוא הרפתקן, רוצה להיות בכל מקום ובכל מצב, בחיפוש שלו אחר האידיאליות.
    נייט: עם קיורם הלבן, סאמורוט, לוקאריו, האקסורוס, יונפזאנט, ואמפארוס, מוריד ליריב כמויות חיים גדולות בהתחלה, כדי להביס אותו כמה שיותר מהר. נייט הוא תחרותי, רוצה לנצח בכל דבר, ועושה עניין גדול מכל הפסד.
    יו: עם בראוויארי, בופאלאנט, סרפריור, סימיפור, מאגמורטאר ואילקטרוס, יו רוצה לשפר את הסטאטים של הקבוצה שלו בתחילת הקרב, ולהיות חזק יותר בהמשך. יו הוא חמקן, מעדיף להתחמק ממאמנים חסרי משמעות ולהלחם רק באלה שידם חזקה.
    Admin
    Admin

מספר הודעות : 42

הסיפור שלי- הרפתקאות ביונובה Empty Re: הסיפור שלי- הרפתקאות ביונובה

הודעה על ידי Admin Thu Apr 04, 2013 5:49 pm

וואו. אני מצפה לפרק הראשון
    noamk9

הודעה על ידי noamk9 Fri Apr 05, 2013 4:40 am

הצלחת לרתק אותי באופן די מפתיע מכיוון שכשהסיפור התפרסם במפלצות כיס של היטמן, לא התעניינתי בו כל כך
    קאי בלה
    קאי בלה

מספר הודעות : 16

הודעה על ידי קאי בלה Fri Apr 05, 2013 1:03 pm

תגידו,מישהו מכיר את הסיפור שלי?תפוס ת'דגל?אני מתלבט אם לשים אותו פה מהתחלה או מהפרק שהפסקתי...אם אתם כבר קראתם את הקודמים,אז אין סיבה להתחיל מהתחלה...
    וכן,הסיפור של יואב מצוין!
    Admin
    Admin

הודעה על ידי Admin Fri Apr 05, 2013 1:05 pm

אני מכיר את הסיפור שלך קאי
    קאי בלה
    קאי בלה

מספר הודעות : 16

הודעה על ידי קאי בלה Fri Apr 05, 2013 2:42 pm

טוב,לא דיברתי אליך!אני דיברתי אל הגולשים שאני לא מכיר או החדשים שהצטרפו אחרי שהסיפור שלי הופסק!
    noamk9

הודעה על ידי noamk9 Fri Apr 05, 2013 3:23 pm

מכיר אוהב ומחבב!אתה חייב לפרסם אותו קאי!
    או שתקבל את קללת הג'לי הסגול!
    MrYoavoss

הודעה על ידי MrYoavoss Fri Apr 05, 2013 4:56 pm

אני יכול לפרסם אותו, יש לי את כל הפרקים ובגלל שהכתיבה של קאי (לפי המילים שלו) חסרת צורה אני צריך לערוך אותם קודם Razz
    MrYoavoss

הודעה על ידי MrYoavoss Fri Apr 05, 2013 4:59 pm

כשיהיה לי אינטרנט במחשב עם הסיפור אני אפרסם את הפרק הראשון! מי שקרא אותו יודע שהוא קצת... צולע... אבל מה לעשות, זה הפרק הראשון Wink
    MrYoavoss

הודעה על ידי MrYoavoss Sun Apr 07, 2013 3:59 am

הרפתקאות ביונובה- פרק 1: סיפורי אנדלה

זה היה יום גשום בעיירה אנדלה. אף אחד לא היה מגיע לולא החדשות על הילד שנפל מהשמיים.
    יום האתמול היה יום די קיצי. סינתיה החליטה לצאת מהבקתה לטיול קצר בסביבה. היא הלכה לחופי אנדלה, להסתכל על המקדש התת-ימי. ופתאום, סערה התחילה. השמיים נעשו מעוננים. ברקים יצאו מהם, אך לא טיפת גשם אחת. ואז, קרה דבר מוזר ביותר.
    ילד נפל מהשמיים הסוערים, כשאחריו דרקון שחור עצום שזוהר בכחול. סינתיה התעשתה מההפתעה, ושלחה את המילוטיק שלה. "תפסי את הילד!" צעקה. "תרחיקי אותו מהדרקון!". אחרי שמילוטיק תפסה בקושי והביאה את הילד שתיהן מיהרו לכיוון העיירה, כשסינתיה צועקת לכולם להיכנס לבתים. לאחר כמה זמן, הדרקון העצום שאג, ועופף מהמקום.
    יום לאחר שסוף סוף מצא את מי שחיפש, הילברט התעורר עם כאב ראש נוראי, בבקתה קטנה. במטבחון בפינת הבקתה הייתה אישה בלונדינית, בשנות העשרים לחייה, לובשת מעיל פרווה שחור ארוך. "איפה אני?" שאל אותה. "מי את?". האישה חייכה, הראתה לו כיסא, וענתה, "שמי סינתיה. מצאתי אותך נופל מהשמיים בחוף אנדלה, בזמן סערת ברקים. אתה בעיירה כרגע."
    לאחר שאכלו קצת ודיברו על עצמם בקצרה, הילברט נזכר במה שבער לו כשהתעורר. "איפה זקרום?" שאל את סינתיה. "זקרום? על מה אתה מדבר?". הוא התחיל לספר לה על הרפתקאותיו בארבעת השנים האחרונות, על ידידו N שעזב את המחוז וחיפושיו אחריו."N היה הבן של גטסיס, שניהל את צוות פלזמה. לאחר שהבסתי אותו ואת אביו, N יצא עם הדרקון שלו, ראשיראם, אל רחבי העולם, בחיפוש אחר אמת". "N בטח היה חבר טוב," אמרה סינתיה, "אם נטשת את תפקידך כאלוף יונובה בשביל לחפש אותו."
    הילברט שתק זמן מה, ואז ענה, "כן. הוא כן."

נייט נהנה מאוד מהחופשה שלו. נראה שידידו קיורם הלבן נהנה ממנה גם כן. כמה ימים לפני כן, הביס קיורם את קבוצתו של אלוף יונובה לשעבר, אלדר. נייט ישב לכוס תה בבית הקפה בעיר סטרייטיון. משום מה, יום זה היה גשום. נייט יצא מבית הקפה והתחיל ללכת לכיוון אזור 3. בשנתיים האחרונות, נייט היה אלוף מחוז יונובה. כשהגיע לעיר נאקארין, עצר לדבר עם לנורה לגבי המאובן שהוציאה לו. "מגניב! זה ארקן!" הוא אמר. "תודה רבה, לנורה!". הוא יצא, והתכונן להיכנס ליער פינוויל.
    נייט היה רגיל שדברים יעבדו בשבילו- אחרי הכל, הוא לבדו הצליח להביס את כל צוות פלזמה. הוא חשב על הזמן ההוא כשעבר את יער פינוויל, מנופף בידו למכריו שהובסו בעבר על ידו. האמת, שהוא שמע שילד אחר הביס אותם לפניו, ואז גטסיס ברח. תומכיו, כמה חיילים פשוטים, אחד משבעת החכמים, ושלישיית הצל, ברחו אתו. מדען הצטרף אליו וביחד הקימו את צוות פלזמה החדש, שאותו הביס נייט. ואז, כאשר חצה את גשר סקייארו, פתאום, הרגיש תחושה מוזרה, כאילו משהו כרך אותו בחוזקה, משהו עם קשקשים, דמוי נחש. נייט חשב שהוא סתם הוזה, והמשיך ללכת, כשתחושת הכריכה אתו. כשהגיע לשער שבין הגשר לבין העיר קסטליה, הסתכל על מסך הטלוויזיה, שנקטע למבזק חדשות:
    'אנו מדווחים לכם מהעיירה אנדלה על חדשות מרעישות: ילד נפל מהשמיים ומאחוריו דרקון שחור עצום, לפי דעתנו, פוקימון. אלופת המחוז סינו הצילה את הילד וכרגע בראיון עם כתב השטח שלנו.
    "הלכתי אל החוף וראיתי שהתחילה סופת ברקים, אך לא ירדה טיפת גשם אחת. פתאום נפל ילד מהעננים, ונדהמתי כל כך עד שבקושי נזכרתי להציל אותו. שלחתי את מילוטיק שלי להציל אותו ואז ירד דרקון שחור אדיר שזהר בצבע כחול. למזלנו, מילוטיק בקושי תפסה אותו עם זנבה, וכולם ברחו מהאזור והתחבאו בעיירה. נראה שהדרקון עדיין בחוף. הילד אצלי בבקתה."'
    משפט אחד הקפיא את נייט במקום. 'תפסה אותו עם זנבה'.
    נייט נשבע שמה שכרך אותו בתחושה היה משהו עם קשקשים.
    נייט שלח את היונפזנט שלו, שניער את הכרבולת הארוכה שלו. "יונפזנט," אמר נייט, "אנחנו הולכים לאנדלה."

שם הפרק הבא: קרב אימתני: סוובאט נגד גארצ'ומפ!
    Admin
    Admin

הודעה על ידי Admin Sun Apr 07, 2013 12:07 pm

וואו!!!! יש לך קורא
    MrYoavoss

הודעה על ידי MrYoavoss Sun Apr 07, 2013 5:57 pm

ולמזלי זה המנהל Wink

השעה עכשיו היא Sat Apr 27, 2024 2:58 am